SERVİS > Servis Hizmetleri

1984 ’ TEN BU YANA SATIŞ SONRASINDA ZİRVE…

Karakaşlar Nissan Yetkili Servisi'nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız.

Nissan servis hizmetleri, 2.500 m² alana kurulu, TSE 12047 kalite güvencesi altında, aracınız servisimize girdiği andan itibaren aracı her türlü durumda koruyacak şekilde sigortalanmış tesislerimizde ve aracınızın bakımı konusunda eğitilmiş teknik uzmanlarımız tarafından 7 gün 24 saat veriliyor. Ayrıca servisimizde her marka araca hizmet etmek amacıyla sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak aracınızın tüm boya işlemleri ve kaporta onarımları yapılmakta olup bunun yanı sıra cam, döşeme, mekanik-elektrik onarımları ve rot-balans işlemleri de garantili yedek parça güvencesi ve gelişmiş servis donanımı ile sizlere sunuluyor.

Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki konular üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız.

Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Karakaşlar Nissan Yetkili Servisinin Avantajları

YENİ ARAÇ GARANTİSİ/SERVİS İŞÇİLİK GARANTİSİ

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Nissan Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda Nissan Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

ORJİNAL NİSSAN YEDEK PARÇALARI

Orijinal Nissan Yedek Parçaları, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış ve orijinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

EĞİTİLMİŞ PERSONEL

Servisimizde görev alan müdür, idari personel ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personelimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

GELİŞMİŞ SERVİS DONANIMI

Servisimiz aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece Nissan Yetkili Servisleri'nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

GÜNCEL TEKNİK BİLGİ

Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla tüm Nissan Yetkili Servisleri'ne iletilmektedir. Böylece, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

ŞEFFAF SERVİS ANLAYIŞI

Aracınızın bakım onarım işlemleri yapılırken bekleme salonumuzda ister ücretsiz internet hizmetimiz sayesinde internette gezinebilir, ister ofisinizdeki işlerinizi içeceklerinizi yudumlarken takip edebilir isterseniz de aracınızın onarım aşamalarını güvenlik kameralarımızdan ya da direkt olarak izleyebilirsiniz.

SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞMAZSINIZ

Aracınız servisimize giriş yaptığında sizin istek ve sorunlarınızı dikkatle dinleyen servis danışmanlarımız bu doğrultuda aracınızı onarıma alır. Sizin istek ve talepleriniz dışında yapılan kontrol sonucu aracın var olan problemleri belli olur ve işlemlere başlamadan tüm maliyetler siz müşterilerimizle paylaşılır. Sizin onayınız olmadan herhangi bir işleme başlanmaz sürpriz faturalar ile karşılaşmazsınız. Aracınızın hasar onarımları için ise anlaşmalı olsak da olmasak da onarımlarınızı sadece bir imza karşılığında Kasko Sigortanızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. (Detaylı bilgi için Hasar İşlemleri)

ARACINIZI ADRESİNİZDEN ALIP, İŞLEMLER SONRASI TEKRAR BIRAKIYORUZ

Bakım veya onarımlarınız için bize bir bilgi vermeniz yeterlidir. Aracınızı adresinizden alır tüm işlemlerin bitiminde tekrar adresinize geri getirebiliriz. Böylelikle önemli vaktinizden kaybetmemiş olursunuz.

SERVİS ZAMANINIZI HATIRLATIYORUZ

Güvenli bir yolculuk için aracınızın periyodik bakımlarının aksatılmadan gerçekleştirilmesi önemlidir. Aracınızın periyodik bakımlarının servisimizde yapılması durumunda, siz müşterilerimizi aracınızın servis zamanı geldiğinde uyarıyoruz. Servis zamanın geçmesi nedeniyle otomobilde meydana gelebilecek zararlar ile yaşanabilecek kazaların önüne geçmek amacıyla uygulanan sistem uyarınca, araçlar servisin güvencesi altında da tutuluyor. Böylelikle uzman personel, aracın tüm sorunlarını daha hızlı şekilde tespit ederken, sorunlara da hızlı şekilde müdahale edebiliyor.

ÖNCELİĞİMİZ: MÜŞTERİLERİMİZ

Servisimiz hizmet vermeye başladığı 1984 yılından bu yana maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı esas alarak çalışmaktadır. Bu doğrultuda siz müşterilerimizin talep, öneri ve yorumları Müşteri İlişkileri Birimimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup sizlere daha iyi hizmet vermek üzere kendimizi geliştirmemizde temel oluşturmaktadır. Bu nedenle, servis hizmeti esnasında veya sonrasında oluşan her tür şikayet ve önerilerinizi servisimizin "Müşteri İlişkileri Sorumlusu" na iletebilirsiniz.